İzmir Havalandırma Firmaları

İZMİR HAVALANDIRMA FİRMALARI olarak havalandırma ve iklimlendirme sistemleri alanında hizmet vermekteyiz..
İZMİR HAVALANDIRMA FİRMALARI kalite standartlarımız ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışmaktadır. Yurt içi ve yurt dışı şantiyelerde hizmet vermekteyiz. Uzman kadromuz ve kaliteli ürün seçeneklerimiz ile havalandırma ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı sorunsuz bir şekilde karşılıyoruz
Firmamız havalandırma ürünleri satışı yapmakta ve hizmet vermektedir. Bizimle iletişime geçerek ihtiyaçlarınızı iletmeniz durumunda ücretsiz keşif ekibimiz yapacakları ölçümlerin ardından adresinizi ziyaret ederek gerekli havalandırma sistemi hakkında bilgi verecektir. Servis ekibimizle özellikle İzmir ve Ege Bölgesinde havalandırma tesisatı, havalandırma sistemlerinin tamiri ve havalandırma sistemlerinin bakımı yapmaktayız.

İZMİR HAVALANDIRMA FİRMALARI olarak Her türlü ısıtma ve soğutma havalandırma sistemlerinin satışı ve montajı firmamız ve uzman kadromuz tarafından yapılmaktadır. Tüm iş veya yaşam alanlarının havalandırma ihtiyaçlarına çözüm buluyoruz. Havalandırma tamiri, bakımı, davlumbaz, paslanmaz baca, menfez ve kepenk, kanal izolasyonu başlıca hizmetlerimizdir.
Yakın geçmişte işletmelerinin değişen lisans mevzuatında yapılan değişiklikler nedeniyle tüm işletmelerin havalandırma sistemi kullanmaları zorunlu hale getirilmiştir. Çalışma Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı gibi birçok bakanlıkta gerçekleştirdikleri sıkı denetimler ışığında, havalandırılmayan ortamların ve insan sağlığına çok zararlı havalandırma sorunlarının olup olmadığını tespit ettiler.
İşlem, uygulama ve cezaları işlemeye başlamıştır.

Klima Santralleri

İklimlendirme ve havalandırma sistemlerinde genel ve özel şartlara yönelik çözümler sunduğumuz müşterilerimiz için zengin ürün bileşenlerinin ve esnek sistemlerin ile yaşam alanlarını iklimlendiriyor, klima sistemleri ile çözüm üretmeye çalışıyoruz.
Ar-Ge araştırmalarımız sonucunda geliştirdiğimiz ürünlerimiz, yüksek verim, minimum maliyet ve geri dönüşüm sistemleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak gerekli desteği sağlamaktayız. İZMİR HAVALANDIRMA FİRMALARI  olarak Ürünlerimiz modüler üretimi, kapalı alanlarda kolay montajı ve estetik tasarımlarınızla yaşam alanlarınızın mimarisine uygun olacak şekilde üretilmektedir.
Yüksek mekanik mukavemet
İnşaatta esneklik
Boyutlarda standardizasyon
Panellerin kolay sökülmesi ve takılması

Jet Fan FİRMALARI

Otoparklarda ve kapalı alanlarda hava akışını kontrol etmek, yönlendirmek ve tahliye etmek için kullanılır. Daha az uygulama maliyeti ve park alanı gibi daha fazla kullanım alanı sağlar. İşletmede daha az işletme maliyeti ve gürültü seviyesi yaratır.
Otopark ve tünellerde duman tahliye havalandırması için ideal bir sistemdir. Fan ve susturucu ekipmanlarından oluşmaktadır.
Jet Fanlar ile kapalı otoparklarda kullanılmaya başlanan havalandırma sistemleri son 7-8 yıldır Avrupa’da kullanılmaktadır. Ülkemizde son 2-3 yıldır çok talep görmektedir. Otopark havalandırmasında gelişen bu yenilik, teknik ve mali açıdan birçok avantajı olduğu için bazı kavramsal karışıklıklara da yol açmaktadır.

Isı Geri Kazanım FİRMALARI

Isı geri kazanım sistemleri sayesinde havalandırma cihazları ile taze hava ve egzoz havası arasında ısı transferi yaparak havalandırma sırasında kaybedilen ısı enerjisinin geri kazanılmasına yardımcı olur. İZMİR HAVALANDIRMA FİRMALARI  olarak Havalandırmanın neden olduğu sıcaklık değişimlerini korur. Böylece her zaman rahat ve temiz bir ortam sağlar. Isı geri kazanım sistemlerinde iklimlendirme sistemine eklenen yük azaltılarak enerji tasarrufuna dönüşmektedir.
Isı geri kazanım cihazlarının yatay ve dikey olmak üzere iki farklı uygulaması vardır. İZMİR HAVALANDIRMA FİRMALARI  olarak Ekstrüzyon yönetimi ile alüminyum profil kullanılarak hücreler oluşturulur. Montajı kolaylaştırmak ve mukavemeti artırmak için profil bölümü bu iş için özel olarak seçilmiştir.
Alüminyum profiller, özel olarak tasarlanmış alüminyum veya plastik köşe parçaları ile mukavemeti artırılarak birleştirilir. Bu köşe parçalarının kullanımı aşağıdaki avantajları beraberinde getirmektedir.

Otopark HAVALANDIRMA FİRMALARI

Çok katlı kapalı otoparkların sayısının artmasıyla birlikte otopark havalandırma sistemleri önem kazanmaya başlamıştır. Sinema, tiyatro, alışveriş merkezi, hava alanı, otogar gibi genel olarak büyük insan kalabalığı tarafından ziyaret edilen komplekslerin bodrum ve zemin katlarında bulunan çok katlı yeraltı otoparkları, şehir merkezlerindeki otopark ihtiyacını karşılamaya çalışmaktadır. İZMİR HAVALANDIRMA FİRMALARI olarak Bu tür otoparklarda olası bir yangın ve acil kaçış durumunda anında devreye alınması gereken sistemlerin önemi ziyaretçilerin önemini artırmaktadır. Bu bağlamda duman kontrol sistemleri, otoparklardaki kalabalığın hayatını koruyacak önemli sistemlerden biridir.

Kapalı Otoparklar

Günlük operasyonlarda toplam park kapasitesinin 6 Hava Değişimini sağlamalıdır. Duman Tahliyesi için acil durumda tek katlı otopark hacminin 10 adet Hava Değişimi sağlanmalıdır. İZMİR HAVALANDIRMA FİRMALARI  olarak Bir havalandırma bacasında, toplam havalandırma yükü, iki eşdeğer fan tarafından %50 oranında bölünmelidir. Fanlar minimum 300 C sıcaklıkta ve 2 saat çalışabilmelidir. Kanallı Sistemler, egzoz menfezlerinin %50’sini yüksek (tavana yakın) seviyelerden ve %50’sini alçak (zemine yakın) seviyelerden tahliye etmelidir. Taze Hava Kaynaklarına özen gösterilmelidir. Ortalama bir doğal taze hava girişi yoksa fanlar yardımıyla taze hava sağlanmalıdır.
hava kanalları, havalandırma sistemlerinin çözümlerini ve havalandırma mekanik tesisat işleri üretmektedir.

Firmamız kurulduğu günden bu yana kaliteli ürünleri, uzman personeli, ekonomik fiyatlandırması, teknolojiyi yakından takip eden üretim altyapısı, sektördeki lider çözüm ortaklarımız ve referanslarımız ile koşulsuz olarak müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmaktadır.
Havalandırma ve iklimlendirme sektöründe kuruluşundan bu yana uzun yıllardır bilgi ve tecrübesini siz değerli sektör dostları ile paylaşmaktadır.
Şirket prensibi olarak sürekli gelişen teknolojiyi takip eden firmamızın, uzman kadrosu ile birlikte imalat, projelendirme ve taahhüt bölümlerinde departman mantığı ile çalışmakta ve proje bazlı çözümler üretmektedir.

Özellikle endüstriyel yapılar, toplu konutlar, villalar, alışveriş merkezleri, plaza/iş merkezleri vb. Bir çok yapının havalandırma ve iklimlendirme tesisatları mühendislik etiğine uygun olarak tarafımızca tamamlanmış ve müşteri memnuniyeti sağlanmıştır.

HAVALANDIRMA FİRMALARI

Fabrikalar, atölyeler, işyerleri, matbaa, tekstil atölyeleri, otopark havalandırma sistemleri
Bugüne kadar çok sayıda havalandırma sistemi kurmuş ve kurmuş olmaktan mutluluk duyuyoruz. Havalandırma kanalı imalatı da yapan firmamız, yeni tesisimizde son teknolojiyi kullanarak büyük bir titizlikle kare kanal ve yardımcı aksam üretimi yapmaktadır.

Hava kanallarımızın ve yardımcı malzemelerin liste, ölçü ve fiyatlarına web sitemizdeki ilgili ürün sayfalarından ulaşabilir veya ilgili linke tıklayarak e-kataloğumuzu bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
Havalandırma sistemleri ve projeleri hakkında detaylı bilgi ve teklif almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Birden fazla havalandırma ve toz toplama elemanının bir araya gelmesiyle oluşan havalandırma sistemleri, belirli bir mühendislik ilkelerine göre her işletmeden farklı olarak tasarlanmaktadır. İklim Havalandırma size özel çözümler sunar. İZMİR HAVALANDIRMA FİRMALARI  olarak İzmir Klima, kuruluşundan bu yana kısa sürede havalandırma sektöründe yükselmiş ve ülkenin en büyük havalandırma sektörlerinden biri haline gelmiştir. Öncelikli hedefi kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olan İzmir klima’nın son hedefi, havalandırma sektöründe lider bir firma olmak ve siz değerli müşterilerimize kalitenin mükemmelliğini tanıtmaktır bizlere iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Havalandırma Kanalları – Havalandırma Cihazları – Isı Geri Dönüşüm Cihazları – Klima Santralleri – Filtreleme Elemanları – JetCap – Hücreli Fanlar ve Aspiratörler

Profesyonel ekibimiz ile ihtiyaç duyulan sistemleri en kısa süre içerisinde sizler için bir araya getiriyoruz.

İZMİR HAVALANDIRMA FİRMALARI olarak beklentilerinizin ötesinde bir hizmete sahip olmanız amacıyla çalışmalarımızı sizler için bir araya getiriyoruz. Güvenli bir şekilde profesyonel ekiplerimiz ile sizlere uygun gün ve zaman dilimine bağlı olacak biçimde tüm hizmetlerimizin sizlere ulaşmasına ortam hazırlıyoruz. Hizmetlerimizin sunulacağı alana ve noktaya göre iş yükümüzün en iyi şekilde belirlenmesini sağlıyor ve kısa süre içerisinde tüm gerekli ölçümleri yaparak dilediğiniz kaliteye kısa süre içerisinde sahip olabilmenize yardımcı oluyoruz.

HAVALANDIRMA Sistemleri

Firma içerisinde hizmet kalitesine zarar vermeden her zaman özverili çalışma sağlayacak ekibimiz ile sizlere güvenli hizmetler sağlıyoruz. İZMİR HAVALANDIRMA FİRMALARI  beklentilerinizin ötesinde bir hizmetin güvenle sizlere ulaştırılmasına olanak sağlamaktayız. Tüm sistem ve hizmet hakkında her türlü detaylı bilgiyi kısa süre içerisinde sizlere sunuyoruz. Tüm ısıtma sistemlerini sizlere gerçekleştirerek enerji alanında tasarruf sağlayan çözümler sağlıyoruz. Tercihe bağlı olarak hem baca hem de ısıtma sistemleri ile sizler için etkili sonuçlar oluşturuyoruz.

Profesyonel HAVALANDIRMA FİRMALARI

İZMİR HAVALANDIRMA FİRMALARI fiyatları ile oldukça uygun ve her zaman cazip bir hizmet sürecinin gerçekleşmesine ortam hazırlıyoruz. Kısa süre içerisinde beklentilerinizin üstünde bir hizmetin sahibi olabilmenize yardımcı oluyoruz. Tüm ürünlerimiz hakkında ve sunduğumuz hizmet seçeneklerimiz kapsamında her zaman ihtiyaç duyduğunuz seçeneklerden haberdar olabilmenize fırsat tanıyoruz. Gerekli ölçümlerimizi sağlıyor ve bu şekilde hizmet detaylarımızı sizlere sağlıyoruz.

Avantajlı HAVALANDIRMA Sistemleri

Kullanılan sistemlerin her zaman kaliteli ve güvenli ürün seçenekleri ile sizlere ulaştırılmasına yardımcı oluyoruz. Tüm sistemlerde herhangi bir ısı kaybının yaşanmasına fırsat tanımadan etkili ve güvenli bir süreç gerçekleştiriyoruz. İhtiyaçlarınıza uygun hizmet ve ürün kalitemiz ile her zaman beklentilerinizin güvenle cevap bulmasına ortam hazırlıyoruz. Tercih ettiğiniz şekilde hizmet detaylarımıza ve profesyonel ekibimize dilediğiniz zaman dilimi içerisinde sahip olabilir beklentilerinizin cevap bulmasına olanak sağlayabilirsiniz. İZMİR HAVALANDIRMA FİRMALARI olarak tercih edilen hizmet ve ürün kalitesini kısa süre içerisinde sizlere güvenle sunmaya dilediğimiz şekilde devam ediyoruz.

Havalandırma Sistemlerinde Kısa Çözümler

İZMİR HAVALANDIRMA FİRMALARI arasında bulunan kurumsal firmamız sanayi tipi havalandırma sistemlerinde 10 yıllık tecrübesi ile müşterilerine en kaliteli hizmeti ve güvenilir alt yapı sağlamaktayız havalandırma sistemleri günümüzde sıklık ile profesyonel boyutlar ile iş alanlarınıza yenilikçi çözüm sağlamaktayız ege nefes iklimlendirme firmamız fabrika baca havalandırma sistemleri, avm baca havalandırma sistemleri, otel baca havalandırma firmaları gibi birden fazla büyük ve geniş hizmet vermekteyiz.

Havalandırma sistemlerinde zaman içinde büyük farklılıklar bulunmasa da hayata kolaylık sağlamaktadır sizlerde havalandırma sistemlerinde profesyonel bir firmaya emanet edebilirsiniz. havalandırma sistemlerinde ayrıntılı içerikleri bizlere iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.